Nie Całkiem Ruchomy Obrazek: The Weeknd + Frank Océan (Justin Non-VerNon & Suf make a cameo [mais sans HOW TO DRESS WELL ‚cos he don’t know HOW TO, moi thinks])

The Weeknd, czyli konstruktorzy House of Balloons wypuszcza z dachu budynku gołębia pocztowego, który niesie radosną nowinę*, iż zapowiedzią* jego kolejnego przedsięwzięcia muzycznego będzie zgraja nadlatujących ,,Ptaków” (Alfred?). To znaczy ”The Birds”. O, proszę spojrzeć w górę, już nadleciały. Choć w sumie to ich ”Part 1” (w tym miejscu powstrzymam się i w ogóle nie powiem, KTO również ma obsesję na punkcie ptaków, tak że* słuchając piosenek tegoż, także* rozwijasz w sobie, drogi czytelniku, manię obserwacji tych skrzydlatych stworów. Oh Sufjy. Ok, ça SUFfit!). Tak się ptasie drogi złożyły, że niemal tego samego dnia, bo nie nocy – podobno nie wszystkie ptaki wtedy latają, wideo wypuścił inny twórca, który podobnie jak The Weeknd, wypłynął na fali internetowej sławy i oddawania się za darmo, a imię jego to Frank Ocean (a to musiała być mewa!). Duże Morze, czyli Ocean, śpiewa w ”Novocane” mniej więcej o tym, o czym Justin Non-VerNon, bowiem Timberlake, wspomniał w ostatnim, całkiem intrygującym jak dawnego uczestnika programu ”Klub Myszki Miki”, wywiadzie dla magazynu Playboy: Some people are just better high. Yessir! FranKOWI oraz jego kubraKOWI w chińskie ornamenty można przyjrzeć się po zejściu, tj. wtedy, gdy wciśnie się opcję ,,czytaj resztę wpisu”. W ogóle, choć tak naprawdę to w szczególe, ta notatka przed swoimi wieloma elektronicznymi skreśleniami oraz rozrośnięciem się do wątków i rozmiarów, jakich w początkowej fazie mózg (nie)dzielnego skryby wcale nie generował, miała dotyczyć kwestii tzw. pronuncjacji (ponownie powiało porcysem kropka com, non?). Albowiem okazuje się, że ”The Weeknd” wymawia się jako ”weakened”. To w pierwotnej wersji tego pseudo-tekstu zamierzano skomentować, jak następuje: ”Ponoć wymawia się TO ”weakened”. No szkoda, że od razu nie ”Wochenende” albo ”O fim de semana”, REBEKA Black would not approve”. Równocześnie, do powyższego chciano dołączyć wątki osobiste oraz stosunek bezpośredni osoby piszącej do tejże fonetycznej interpretacji, a to wszystko zgodnie z jakąś tam techniką, mówiącą o tym, aby w akcie pisania używać osobistych doświadczeń. Jak widać, KTOŚ poniósł tu sromotną klęskę. Za to ludzkość może spać spokojnie, pomimo zaćmienia księżyca, szalejącego wirusa E.Coca-Coli (Kanye na Coke’u!) i rosnącego kursu Franka (sans Océan). Niewyjaśnione pozostaje tylko to, czemu przelotnie nie udało się wmontować tu info o kolejnym dającym się darmo mikstejpowiczu, czyli How To Dress Well/Tomie Krellu i jego EP-ce Just Once, z której dochód ma być przeznaczony na braci i siostry z chorobami psychicznymi, o bogatej, niezaściankowej MENTALności i szczególnej wrażliwości. O, Panie, pomurz nam, Muj Borze (rozwiązać problem dzików w twym lesie, wcale niekryjących się ze swoją obecnością na Stogach i innych dzielnicach WMG!).

* Eh!

Oto wcześniej wspomniany Océan, któremu rośnie kurs Franka. Najulubieńszym dyszącym (worpress kropka com) odcinkiem Nostalgia/Ultra jest jednak ”Swim” ze względu na motyw marynistyczny i … zapewnie mewy, by tak domniemać, zatoczyć koło i powrócić do ptasiego motywu przewodniego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s