En vogue?

Jak to mówią, oh haute damn! Zdolni chłopcy noszą jedwabne koszule (z damskich szaf!). Czy na naszych oczach, bo przecież nie uszach, rodzi się właśnie nowy ”trynd” transgenderowy? Czy teraz TO będzie en vogue i w Vogue’u? Czy możliwe morze jest to zemsta na damach za podbieranie z meblościanek męskich koszul i piżam? Z trzeciej strony, co za różnica (płci). Szmata zawsze pozostanie szmatą.


1. Daniel Merriweather Post Pavilion in (ponoć) Versace, Collection non-identifiable @ Capital Rocks in aid of Help A London Child at Old Billingsgate Market on December 14, 2009 in London, England.

2. Conway West in Céline Spring 2011 Collection @ Coachella Valley Music & Arts Festival at the Empire Polo Field on April 17, 2011 in Indio, California.

PS Bardzo chciałam nasycić ten pseudo tekst jakim fashion forward żargonem à la Kasia z Sopo, i w ten sposób makelifeeasier pe el. Niestety, pomimo kilku prób, ostatecznie nie mogłam się złamać. Łatwo nie będzie z tymi i tamtymi Exercices de style, oh Raymond.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s