Mamma Mimi! (x-mASS edition)


Jak powszechnie wiadomo, Mimi Carey jest hojna i to nie tylko od święta. Ale gdy świąteczne dni rzeczywiście zaczynają się zbliżać, jej dar dawania i dzielenia się niesamowitościami urasta wręcz do potęgi, sześcianu i wyżej. Weźmy na przykład ten przygotowany dla stacji ABC mini Mimi koncert, podczas którego towarzyszyła jej Mamma! Rany!, rety oraz BORZE, napatrzyć się nie można. Ten hybrydyczny strój, będący wariacją na temat ledwo ruszającego się (DIVAdla nie chodzą!), zaciążonego przedszkolaka w wełnianych rajstopach o wczesnych, acz ewidentnych predyspozycjach do prostytucji, sprawia, iż ma się wrażenie, że lepiej być nie może. A jednak! We CAN get much higher. Ta OTO egzemplifikacja. Ale to jeszcze nie wszystko. Prawdziwe złoto leży w skrzyni wywiadu, jakiego Mariah udzieliła magazynowi The Advocate. Weźmy chociażby taki z niego wycinek:

Is it true that Lindsay Lohan has tried to seduce you?

No, but I have hung out with her at a club. She was with Sean Lennon (!, przyp. autor wpisu), and they came over. I remember he was playing my Hello Kitty guitar (!!, przyp. autor wpisu), and we were all just singing, laughing, and making up songs. It really couldn’t have been more innocent.

W takich właśnie chwilach myślę sobie, iż chciałabym być muchą na ścianie, by akurat w tamtych chwilach móc doświadczyć podobnych wspaniałości. Proszę, jak już zostało to tu wspomniane – Mimi CAN get you higher. Jest z tego jeden wniosek: świet(n)a w tym roku przyszły wyjątkowo szybko.

PS … a jeszcze tak abstrahując od DIVAdel i innych fantasmagorii, to zabawne jak ciąża i jakaś Gwiazdka potrafią z powrotem przywrócić zaczynającą już popadać w śmieszność i lekką niesławę wykonawczynie do pierwszej ligi, non? #kanyeshrug, nigdy nie zrozumiem pewnych rzeczy.

Reklamy

2 thoughts on “Mamma Mimi! (x-mASS edition)

  1. Pingback: Świet(n)e przesilenie « muzyka dyszy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s