RA RA RA AH AH AH, ROMA RO MA MA, GAGA OOH LA LA


* na jednej z imprez przed imprezą …

,,Jestem … Masza Fiercowna” 6 z 10 … czy to było naprawdę konieczne ? W każdym razie jest to nowy rekord (dla wokalistki), symbolicznie przypieczętowany złapaniem się krocze w ramach przejęcia insygniów władzy na tronie nowego Króla(-owej) Popu. W pełni zasłużenie Maxwell, Phoenix ”Wolfgang Amadeus Phoenix” oraz drwale z Kings of Leon. To wszystko jednak się nie liczy, cała ta gala, ponieważ ,,Gramofonowego” akwarium nie zaszczycił swoją szanowną obecnością Gayfish KanYe. A to olbrzymia szkoda, bo ktoś powinien rzucić ”imma let you finish” w kierunku Taylor Swift, żeby NIE zabierała ze sobą statuetki za ,,Album Roku”. O tempora, o mores !

PS Zeszłoroczne Grammy … tak średnio utkwiły w pamięci … Dlaczego ? Bowiem do historii przejdą wydarzenia, które miały miejsce dzień przed ich rozdaniem. 12 miesięcy po, Rihanna w najlepsze bawi się w towarzystwie topowych graczy, podczas gdy nikt już nie chce dzielić się zabawkami i zaprosić do swojej piaskownicy Chrisa Browna. Justice !

Reklamy

2 thoughts on “RA RA RA AH AH AH, ROMA RO MA MA, GAGA OOH LA LA

  1. Dude, zupełnie zapomiałam o tym, że ta akcja z Ksieżniczką Kosmitów była z okazji Grammy. Justice indeed!

  2. minął rok, buźka Ruchanej nadal wygląda jak świeżo obita, a Grammy Grammy schodzą z roku na rok coraz niżej. cośtam z piosenką roku dla I Gotta Feeling, ludu, litości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s